Tämä sivu käyttää evästeitä palveluiden toimittamisessa, mainosten personoinnissa ja liikenteen analysoinnissa. Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoja
OK

Osallistu muotimyyjäisiin

04.11.2013

Ornamon Design-muotimyyjäiset järjestetään Helsingin Design Forum Showroomilla tulevana viikonloppuna 9.−10. marraskuuta. Tarjolla on kotimaisten suunnittelijoiden vaatteita ja asusteita, kuten Titimadamin, Miun ja Dustyn tuotteita.

Design Forum Showroom, Erottajankatu 9 B (sisäpiha), Helsinki. Avoinna klo 11−18.

Mukana ovat:

Anna Ahlholm www.superyellow.fi
Anna Ahlqvist www.knitworks.fi
Tiia Arkko www.tiiaarkko.fi
Nikolai Balabin www.balabin.net
Jaime De Vizcaya www.2elama.com
Clarice Finell www.claricefinell.fi
Tiina Hakala www.titimadam.com
Juhani Heikkilä www.juhaniheikkila.fi/
Ilona Hyötyläinen www.miun.fi/
Annastiina Hämäläinen www.tomorrowsaccessories.com
Helena Hökkä www.aghh.fi
Kirsi Lille www.lilleclothing.com/
Jaana Moona www.finnishdesigners.fi/portfolio/jaana.moona
Timo Mustajärvi, www.jalo.fi
Mai Niemi www.mainiemi.com
Lumi-Maaria Nieminen www.lumiwau.com
Susanna Nurminen http://www.adddrama.fi/
Sanna Nuutinen www.sannanuutinen.com
Riitta Peteri www.minimo.fi
Marjut Uotila www.dusty.fi
Kaisa Vuorinen http://kaisavuorinen.net
Svanhild Åbonde www.abonde.com

 

Tilaa Elle

Seuraa Elleä